Чому дитина погано вчиться?

Причин для поганих успіхів в навчанні сьогодні рівно стільки, що стає дивно, як в таких умовах хоч хтось примудряється отримати якісну освіту:

 • години з ключових і фундаментальних предметів із кожним роком скорочуються;
 • класи переповнені, учитель фізично не встигає пояснити тему всім;
 • розклад незбалансований, використовуються застарілі підходи, методики та шкільні підручники;
 • талановиті педагоги все частіше шукають роботу де завгодно, тільки не у вітчизняних школах.

Варто дитині упустити одну тему, або захворіти на тиждень-другий і з'являються проблеми в навчанні. Лише через рік надолужити прогалини в звичайній школі стає практично неможливо, учень не тільки втрачає мотивацію, він звикає погано вчитися. Розірвати це порочне коло – непросто.

"Оптіма": шкільна програма без прогалин

Дистанційна школа "Оптіма" входить до 50 кращих шкіл України за результатами ЗНО 2021. Таких результатів школа змогла домогтися завдяки детальному опрацюванню кожної теми й мотивуванню дітей.

Щоб поліпшити оцінки та старанність дитини, учителям потрібно одночасно вирішити три завдання:

 • наздогнати прогалини за ключовими предметами;
 • повернути мотивацію, заново зацікавити навчанням;
 • спільно з дитиною виробити нові стандарти, навчити добре вчитися.

Оптимальне навчання: нові підходи, підручники та методики

"Оптіма" широко застосовує найбільш вдалі європейські та вітчизняні методики, сучасний навчальний матеріал. Завдяки цьому вдається не тільки зробити освіту більш комфортною та ефективною, але й допомогти дітям із проблемами в навчанні.

Проте головним є абсолютно особливий підхід до освіти своїх вихованців в "Оптімі".

 • Індивідуальна програма – залежно від рівня знань, швидкості та темпу освоєння матеріалу, для кожної дитини формується своя, найбільш ефективна навчальна програма. Викладач і учень тут можуть приділити стільки часу заняттям, скільки буде потрібно для детального опрацювання кожної теми.
 • Кращі навчальні матеріали – в "Оптімі" знають, як зробити урок не тільки ефективним, але й цікавим. Тут учні працюють з анімованими навчальними програмами, лекціями, інтерактивними вправами, з простих слухачів перетворюються на активних учасників.
 • Тьюторинг – учень може звернутися до свого викладача або тьютора, отримати всю необхідну допомогу та консультацію. Щобільше, прогрес ретельно аналізується, на його основі даються рекомендації та вносяться зміни в програму.
 • Міжнародні стандарти – "Оптіма" дотримується високих міжнародних стандартів в освіті, бере участь у партнерських програмах зі школами в США. Тут після закінчення можна отримати два документи про освіту державного зразка.

Викладачі та адміністрація "Оптіми" переконані, що не буває учнів без таланту та потенціалу. Поліпшити оцінки та отримати якісну освіту дистанційно сьогодні може кожен, навіть не забираючи документи, навчаючись факультативно за програмою "Слухач".

Для того, щоб отримати консультацію, телефонуйте: +380 673339187, +380 993339187 або заходьте на сайт школи.