Неймовірна зимова краса у Китаї. У провінції Ляонін, що на північному сході країни, на одній із гір замерз водоспад і утворив надзвичайне видовище. Лід вкрив кам'яні брили й дерева. Явище настільки ефектне, що поглянути на нього поспішають сотні туристів.

А тим часом у Пекіні все ще не відступає сильний смог. Вдруге за тиждень забрудненість повітря досягла так званої червоної позначки. Це найвищий рівень небезпеки. Будівлі у столиці майже не видно через дим. Утім, метеорологи переконують, що невдовзі повітря очиститься завдяки циклону.

Не такий сильний, як у Пекіні, смог затягнув столицю Італії. У Римі довгий час не дощить і немає вітру, тож повітря стало бруднішим. Зі зміною погодніх умов, сподіваються, смог пройде. Наразі, щоб хоч якось понизити рівень задимленості, у місті обмежили рух транспорту.

На кілька годин дим окутав вулиці німецького Майнца. У однієї із вантажівок стався витік вуглекислого газу. Водія авто навіть госпіталізували, а на задимлених вулицях заборонили проїжджати транспорту. За кілька годин димовий туман розвіявся і рух по Майнцу знову відновили.