Замість звільненого з поста креативного директора Джона Гальяно глядачів привітав президент знаменитого будинку моди Сідні Толедано.

"Те, що відбувається сьогодні випробування. Факт, що чесному імені Dior завдав шкоду його власний дизайнер, така талановита, як він людина. Для нас це нестерпно боляче. Але серце Дому Dior, серце, яке б'ється, але не бачить, складається з усієї нашої команди. Те, що ви побачите на подіумі безперечно результат спільної незрівнянно важкої праці", - каже президент будинку моди Christian Dior Сідні Толедано.

З такої не надто приємної ноти розпочався показ осінньо-зимової колекції бренду. Проте нове творіння опального дизайнера Гальяно виглядало блискуче. Перш за все увагу привертали аксесуари - улюблені широкополі капелюхи маестро та хутро, яке прикрасило комірці та манжети верхнього одягу манекенниць.

Нова героїня кутюр'є надзвичайно жіночна і натхненна, яка обирає для себе легкі напівпрозорі тканини як то тюль, чи газ. Сукні виконані переважно в ніжній пастельній гамі тоді, як пальта, жакети та брюки у виключно осінніх тонах. В колекції домінують відтінки "хакі", сливовий, зеленувато-голубий та сіро-зелений.

На створення колекції маестро схоже надихнув стиль 20-х років. Про це "кричав" крій суконь, зачіски та макіяж чарівних красунь, що дефілювали подіумом. Окрему увагу слід звернути на взуття. Прихильницям Dior через екстремально високі підбори в сезоні осінь-зима 2011/12 прийдеться не легко. Але всім відомо краса потребує жертв і прекрасні ботфорди, ботильйони і відкриті мештики того варті.

Фінальні аплодисменти, як і годиться, дісталися усій команді, яка вийшла на подіум після шоу. А де у цей час Джон Гальяно - невідомо. Подейкують маестро перебуває в реабілітаційній клініці в Арізоні.