Показ створеної Джоном Гальяно осінньо-зимової колекції для відомого бренду відбудеться в п'ятницю в музеї Родена в Парижі, однак без іменитого кутюр’є. Президент будинку моди Sonia Rykel підтримала рішення Dior провести модний показ без Гальяно.

"Я думаю, це дійсно сумно, але так буває, люди роблять помилки, тому ми повинні демонізувати його. Але для Гальяно, напевно, настав час звернутися по допомогу і попіклуватися про себе", - сказала журналістка New York Times Мішель Кесслер.

“Все це дуже сумно для Dior, і для Гальяно, сумно для світу моди, і що він так від нас пішов. Але зараз ми на тижні моди в Парижі, і нам треба зосередити увагу на одязі і слідкувати за гарними речима, а не скандалами", - зазначив генеральний директор Fashion Media Сьюзен Тютюн.

Гальяно вважається одним із найталановитіших дизайнерів у галузі, тож не дивно, що на показах у Парижі актори, дизайнери, моделі та журналісти не перестають обурюватися долею знаменитого маестро, хоч майже кожен засуджує антисемітизм.

“Мені дуже прикро з цієї ситуації. І навіть якщо я можу зрозуміти деякі речі те, що він сказав на відео абсолютно жахливо. Але ми не можемо забути ким він був у модному полі, я думаю, у цьому плані він геній. Він підніс Dior на прекрасний рівень завдяки своїй креативності. І я ніколи не забуду усіх його здобутків", - сказав модний критик Антігони Шилінг.

Зазначимо, французький будинок моди Dior вказав знаменитому британському дизайнеру на двері у вівторок після низки звинувачень в расистських та антисемітських висловлюваннях маестро у сторону щонайменше пари відвідувачів одного з модних кафе Парижа. Співпрацювати з Гальяно відмовилася також голлівудська актриса ізраїльського походження Наталі Портман, яка була задіяна в рекламній кампанії парфумів Dior Cherie.