У новій стрічці події відбуваються через 15 років з часу першої картини, і як розповідає зірка "елітного загону" актор Вагнер Мора, цей фільм "копає глибше".

“Перша частина фільму сфокусована на відносинах між поліцією і наркоторговцями, тоді як цього разу ми занурились глибше і говоримо про політику і поліцію, про те, як політики маніпулюють установами Бразилії, щоб зберегти вплив, який у них є”, - розповідає актор Вагнер Мора.

У другій частині фільму капітан опускає руки, змирившись з тим рівнем злочинності, який є у Ріо. Він розуміє, що все своє життя працював для того, щоб захистити людей, а поліція насправді захищає лише державу. Зрозуміло, що картина показує бразильських політиків не з найкращої сторони. Однак режисер картини запевняє, що жодних утисків з боку уряду країни не було.

Таку свободу дій Жозе Паділья завдячує успіху першої частини "Елітного загону", який вийшов у 2007 році. Нагадаємо, стрічка стала зіркою прокату у Південній Америці, а також завоювала престижну нагороду в Європі - премію "Золотий ведмідь" Берлінського кінофестивалю.

“Фільм розглядається у двох аспектах. І один з них - найважливіший - це соціальний. Картина дуже реалістична, показує життя реальних людей. Бразилійці зможуть побачити у фільми себе, те, як вони живуть, їхні реалії. Цьому також сприяє манера зйомок стрічки”, - каже режисер Жозе Паділья.

"Елітний загін: Ворог серед нас" був показаний також поза конкурсом на цьогорічному кінофестивалі у Берліні та отримав позитивні відгуки критиків.