Під час обшуків вилучили докази

Підозрюваних затримали вранці 26 серпня. Про це інформує пресслужба МВС з посиланням на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

До теми Підпал автомобіля "Схем": з’явилося відео моменту займання

Правоохоронці кажуть, що під час обшуків вилучили докази. Зокрема, мовиться про одяг зловмисників та запалювальні шашки.

Двоє підозрюваних – у розшуку

Очільник МВС Арсен Аваков на брифінгу повідомив, що окрім жителя Луганщини і киянина, є ще двоє підозрюваних – їх оголосили у розшук.

Після обшуків знайшли відповідні незаперечні докази. Один із них (підозрюваних – 24 канал) житель Луганської області, спільник його – киянин. Ще двоє встановлені і оголошені у розшук. Напад на журналістів ми вважаємо особливим видом злочинів, до яких держав повинна ставитись з особливою ретельністю,
– зазначив Аваков.

Підпал авто "Схем": головне

  • Вночі 17 серпня невідомі у Броварах підпалили автомобіль програми журналістських розслідувань "Схеми".
  • Головна редакторка програми Наталка Седлецька наголосила, що підпал пов'язаний саме з професійною журналістською діяльністю "Схем", "яка комусь дуже не подобається".
  • Поліція Київщини розпочала кримінальне провадження за фактом загоряння автомобіля працівника ЗМІ. Відповідно до звіту ДСНС, автівка загорілася, тому що було "занесення стороннього джерела запалювання", а коротке замикання виключене.