Метою візиту було перевірити, чи дотримується він судового обмеження, повідомило в п'ятницю агентство Reuters з посиланням на заяву представника поліції Норми Айсенман.

За словами Айсенман, поліція прибула в будинок Шина в четвер увечері, щоб "розслідувати можливе порушення судових заборон". Введення судових заборон домоглася колишня дружина Шина Брук Мюллер, яка звинувачує його у погрозах застосувати насильство до неї.

"Однією з умов судового наказу про тимчасові обмеження є те, що ви не можете тримати вдома зброю і боєприпаси, тому ми просто хотіли упевнитися, що в будинку немає зброї", - цитує агентство слова представника поліції Лос-Анджелеса.

У четвер вранці Шин подав багатомільйонний позов проти кінокомпанії Warner Bros., яка звільнила його. Американська компанія Warner Bros. Television у минулий вівторок розірвала контракт з Чарлі Шином, який знімався в її популярному телесеріалі "Дві з половиною людини". Незважаючи на свою популярність, в кінці лютого серіал був знятий з ефіру CBS після того, як Шин дав декілька інтерв'ю, в яких допустив образливі висловлювання на адресу продюсера фільму Чака Лоррі.

Позов, за яким Шин вимагає 100 мільйонів доларів, спрямований як проти Warner Bros. Television, так і проти виконавчого продюсера серіалу.