Прокинулись господарі паркету, щоправда, вже аж після великої перерви, впевнено вигравши дві заключні чверті. Від четвертої поразки гостей із Підмосков’я не врятували 17 очок найрезультативнішого у грі Кейта Ленгфорта. 67 на 71. Команда із Гдині продовжує замикати групу "А", "Хімки" - четверті.

Куди кращі справи у турецького "Фенербахче", який фактично гарантував собі топ-16. 24 очка "Летувос Рітас" отримав від Роко Укіча і був змушений задовольнитись підсумковими 75 на 81.

Перемогу святкував і головний конкурент "Фенербахче" у боротьбі за вершину секстету "С". Чинний чемпіон Італії "Сієна" вдало з’їздив до французького Шоле. Зусиллями, у першу чергу, Крістофа Лавріновіча гості видали потужний спурт у заключній чверті – 23-14 і перервали триматчеву переможну серію суперника - 70 на 61.

У лазареті іншого італійського клубу "Мілана" продовжує перебувати Олексій Печеров. Команда і без українця впоралась із московським ЦСКА - 71 на 65. "Мілан" - на третій сходинці у групі "D", а от один із найтитулованіших клубів Європи, схоже, припинить боротьбу вже на першій груповій стадії.