Про смерть Чака Єгера повідомила його дружина Вікторія у своєму твіттері. 24 канал розповість вам коротку біографію легендарного пілота.

До слова Помер актор Девід Проуз – Дарт Вейдер з оригінальної трилогії "Зоряних війн"

Він прожив надзвичайне життя. Він – найвеличніший пілот, а його спадщину сили, пригод і патріотизму пам'ятатимуть завжди,
– запевнила Вікторія Єгер.

Що відомо про Чака Єгера:

  • Його справжнє ім'я Чарльз Елвуд Єгер, але він більш відомий саме як Чак. Майбутній пілот народився ще 1923 року в Західній Вірджинії, США.
  • Він мріяв стати космонавтом, але не зміг потрапити до космічної програми Сполучених Штатів через відсутність вищої освіти. Та Чак не надто засмутився. Він заявив, що космонавти – просто пасажири, що тиснуть важелі за командою.
  • Тоді Єгер приєднався до повітряних сил армії США в 1941 році й брав участь у Другій світовій війні. На його рахунку 12 збитих німецьких винищувачів, зокрема 5 – в одиночних боях.
  • Та більш відомим він став за участь у проєкті, який спершу був засекречений. У його межах Чак Єгер 14 жовтня 1947 року став першою людиною у світі, яка змогла здолати швидкість звуку – на літаку Bell X-1.