Про це 3 липня у фейсбуці повідомив Дмитра Лиховія, головний редактор видання "Новинарня". У коментарях до допису він уточнив, що незадовго до смерті Рибачук пережив тяжкий інсульт.

Читайте також Помер відомий український музикант, засновник гурту "Мері" Тарас Ших

За словами колишнього міністра культури Євгена Нищука, прощання з Рибачуком відбудеться 3 липня о 16:00 у Київській міській лікарні №3, що на вулиці Петра Запорожця, 26.

Юра, що ж ти так рано? Сьогодні перестало битися велике серце мого доброго друга, інтелектуала, людини з неймовірним почуттям гумору,
– зазначив Нищук.

Колишній урядовець додав, що Рибачук був надзвичайно важливою частиною його команди у Мінкульті. Адже обіймав посаду заступника з питань мистецтв.

Що відомо про Юрія Рибачука

  • Народився 30 листопада 1973 року у Рівному, був одруженим. Освіту здобув у Рівненському державному педагогічному інституті імені Мануїльського.
  • Вивчав зарубіжну літературу в Інститут літератури імені Тараса Шевченка при Національній академії наук України. Працював редактором відділу "Культура і суспільство" у тижневику "Коментарі"
  • Один з ініціаторів запуску "Всеукраїнської школи онлайн". Це телевізійна платформа для українських школярів, яку запустили під час пандемії COVID-19.
  • Працював у Міністерстві культури України у 2017 – 2019 роках. Упродовж цього часу перебував на посаді заступника міністра культури Євгена Нищука.