Про це мовиться у повідомленні НАБУ.

Як повідомили в Бюро, восени цього року Лещенко поінформував правоохоронні органи про те, що йому запропонували хабар в розмірі 170 тис. доларів за видачу дозволів на виділення земельних ділянок підставним особам. У листопаді під контролем НАБУ двоє чоловіків передали Лещенку першу частину суми – 26,9 тисяч. 9 грудня вони прийшли, щоб дати йому ще 25 тисяч, але були затримані на місці злочину.

НАБУ повідомляє, що посередник тісно пов'язаний з компаніями, які надають послуги Держгеокадастру з проведення інвентаризації земель.

Національне антикорупційне бюро не розкриває імена підозрюваних, проте, швидше за все, першим з них є в.о. начальника територіального управління Держгеокадастру в Хмельницькій області Юрій Климко.

Другий – Олексій Ковальов, помічник народного депутата від партії "Слуга народу".

Відомо, що він добре знайомий з Климком, який теж є членом партії "Слуга народу".

Ковальов був радником колишнього голови Держгеокадастру Максима Мартинюка при президенті Вікторі Януковичі та володіє компаніями, які й зараз надають послуги Держгеокадастру. За деякими даними, Ковальова та його поплічника пов'язує не тільки робота у Верховній Раді, а також дружба і спільні бізнес-інтереси.