Попов знову заявив, що в період з 2007 року до липня 2010 року територіальна громада міста втратила 3500 гектарів землі, оціночна вартість яких сягає 75 млрд грн. З цих коштів до бюджету Києва були перераховані лише 5%, що становить 4 млрд грн. Щодня, включаючи свята і вихідні, у киян відбирали 2,5 га землі.

"Справа в тому, що дозвіл на розробку землевпорядної документації, в порушення Земельного кодексу України, могло бути надано одноосібно секретарем Київради або міським головою", — зазначив Попов.

За його словами, масштаб втрат, які понесли кияни, вражає. Зокрема, за ці кошти — 71 млрд грн — у Києві можна було б побудувати 1200 нових дитячих садків, або 824 нові поліклініки, або 470 нових лікарень, або 440 нових шкіл, або 15 нових мостів через Дніпро, або 4 окружні дороги.

"За ці гроші Київ міг би справді стати справжньою європейською столицею. Їх вистачило б, щоб відремонтувати всі під'їзди, замінити всі ліфти, заасфальтувати всі дворові і міжквартальні проїзди, гарантувати гідну заробітну плату бюджетним працівникам. А сьогодні ми змушені вишукувати кошти на доплати вчителям і медикам, відтягувати початок будівництва метро на Троєщину, обмежувати масштаби реалізації інших соціальних програм", — заявив він.