Втім на тридцятій хвилині поєдинку "студенти" відважились на необдуманий крок, першими відкривши рахунок у цьому поєдинку. На таке нахабство міг відважитись лише гравець, який і належить "Порту". Давід Адду уміло скористався передачею з флангу, дотепно перекинувши голкіпера.

Господарі поля дозволили супернику піти на перерву в якості переможців. Та вже у другому таймі підопічні Андре Віллаш-Боаші були безжальними. Спочатку Фредді Гуарін точним ударом з-за меж штрафної вирівняв становище. Вже через сім хвилин Майкон був першим на м’ячі після подання кутового і спокійно головою переправив круглого у сітку воріт.

Остаточну крапку у цьому матчі поставив Сілвестре Варела. Нападник був перший на добиванні, після того як гостей врятувала поперечина. 3-1 "Порту" здобуває вже 22 перемогу у цьому сезоні і лише диво зможе завадити "драконам" стати чемпіонами.