Про це у прямому ефірі 24 каналу розповів політолог Олексій Голобуцький.

Читайте також: Луценко вніс на розгляд Ради подання на трьох "опоблоківців"

За його словами, триває передвиборчий період, а отже – недоторканість з депутатів, про яких йшла мова у поданнях генпрокуратури 18 вересня, знімуть. Втім, подальша доля цих справ – сумнівна. Адже суд часто стає на сторону саме депутатів.

У нас занадто ліберальне законодавство. Багатій людині з хорошими адвокатами сісти у тюрму нереально,
– підкреслив Голобуцький.

І нагадав приклад депутата Мосійчука, який повернув собі недоторканість згідно з рішенням суду. "Вихід один – змінювати закони, робити їх більш чіткими. Або змиритись з тим, що прокуратура працює, Рада знімає недоторканість, а суди повертатимуть її депутатам чи взагалі не прийматимуть жодних рішень", – пояснив експерт.


Політолог Олексій Голобуцький

Проте додав, що вважає позитивним зняття недоторканості з депутатів загалом.

Колись ми дійдемо до того, що суди будуть справедливо ставитися до народних обранців. "Чорна мітка" зняття недоторканості повинна впливати на політичне майбутнє саме цих конкретних депутатів,
– наголосив Олексій Голобуцький.

Щодо зняття депутатської недоторканості загалом – політолог вважає, що депутати можуть взятись за розгляд цього питання, але оскільки у ньому багато підводних течій – навряд чи воно буде проголосовано. "Це лише тема для постійних політичних маніпуляцій, особливо у передвиборчий період", – підсумував експерт.