Компанія Germanwings відкрила центри психологічної підтримки в Дюсельдорфі, Барселоні, Франкфурті та Мюнхені. Вдалося зв'язатися з понад сотнею родичів жертв авіакатастрофи. Тим часом місце трагедії вже відвідали очільник Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель та прем'єр Іспанії Маріано Рахой.

Тут близько шести сотень рятувальників намагаються віднайти тіла жертв катастрофи. Передбачити скільки часу для цього знадобиться, неможливо. Процес може затягнутися на тижні.

Крім знайденого вчора бортового самописця пошуківці сьогодні виявили корпус від другої чорної скриньки. З уцілілого самописця вже зчитали частину інформації, зокрема записи розмов. Чиїх — не повідомляють. Розшифровування триває. Також слідчі заявили — перед аварією літак рівномірно знижувався 9 хвилин, доки не врізався в скелю. Кажуть, що він міг бути під контролем. Можливо автопілота. Поки серед найбільш імовірних причин трагедії називають нещасний випадок. Версію теракту вважають малоймовірною.

Тим часом європейці у скорботі. Біля будівлі Єврокомісії у Брюсселі приспущені прапори. Триденну жалобу оголосили в Іспанії. Країна втратила, за останньою інформацією, 49 своїх співгромадян. В аеропорту Барселони загиблих вшанували оплесками.

У німецькому містечку Гальтерн тужать за 16 школярами і двома учителями. З самого ранку біля стін місцевої гімназії запалили свічки.

У Кельні співробітники Germanwings вшанували своїх загиблих колег хвилиною мовчання.