Перед виходом на сцену в другий день музичного фестивалю Atlas Weekend гурт Mozgi поспілкувався з журналістом порталу MUZVAR. У короткому інтерв'ю репер Потап встиг образити Тіну Кароль.

До теми Тіна Кароль приголомшила фантастичним шоу на Atlas Weekend 2021: фото та відео

Продюсер зізнався, що їхній колектив, на диво, рідко закриває концерти чи фестивалі. Однак вони нібито не ображаються на це.

"Ми майже ніколи не буваємо хедлайнерами. Нам байдуже, коли ми виступаємо: першими, середніми, останніми. Це гурт Mozgi, він окремо від всіх", – амбіційно заявив Потап.

Коли ж журналіст запитав про Тіну Кароль, яка цьогоріч стала хедлайнером Atlas Weekend, репер випалив: "Ми не знаємо, хто така Тіна Кароль".

Невдалий жарт Потапа підтримали колеги з гурту Mozgi – Позитив, дядя Вадя, Ед. Хлопці вдали, що вперше чують про Тіну Кароль. Вони стали перекручувати ім'я співачки та римувати з "карантином", "Буратіно", "Кароль Тіна".

Варто знати Потролив MELOVIN: Потап поцілував Позитива на Atlas Weekend

Реакція Тіни Кароль на глузування Потапа

Артистка опублікувала образливий фрагмент інтерв'ю в інстаграм-сторіс і поцікавилась: "Амнезія?"

Фан-клуб Тіни Кароль більш різко відреагував на жарт Потапа. "Назва гурту – повна протилежність реальності. Чому соромно мені?" – написали прихильники.

Реакція Тіни Кароль на жарт Потапа

Реакція Тіни Кароль на жарт Потапа / Скриншот з інстаграму співачки

До слова, публічне глузування репера з Тіни Кароль стало шоком для багатьох, адже вони колеги не лише по сцені, а й по телешоу. Зірки були тренерами вокального проєкту "Голос країни" та ведучими розважальної програми "Ліпсінк Батл".