Поки є лише версії, відповідного обговорення у Кабміні ще не було. Про це повідомляє УП з посиланням на власні джерела у Кабміні та Офісі Президента.

До теми Жорсткий карантин на місяць: експерт пояснив, як зменшити поширення COVID-19

► Одна з ймовірних дат жорсткого карантину – з 25 грудня по 17 січня. Саме ці терміни влада обговорювала з міськими головами та губернаторами напередодні

► Динаміка поширення коронавірусу щодня зростає, тому обмеження можуть посилити і раніше. Тому ще один варіант, який розглядає влада – повний локдаун з 7 до 20 грудня.

Наразі це – лише можливі варіанти розвитку подій. Адже станом на 27 листопада остаточного рішення щодо запровадження жорстких карантинних обмежень ще немає.

Карантин в Україні: що відомо

  • До півночі 30 листопада в Україні діє карантин вихідного дня. У Кабміні це називали "розумною альтернативою" тотальному локдауну. Проте в уряді схиляються до того, аби карантин охопив усі різдвяно-новорічні свята.
  • Рішення про запровадження в Україні локдауну можуть ухвалити вже найближчим часом. Адже карантин вихідного дня був розрахований лише на 3 тижні.
  • Фахівці планують аналізувати, чи подіяли запобіжні заходи. Уряд має вивчити ці дані, порадитися з владою у регіонах та врахувати темпи зростання захворюваності й заповненості лікарень.


Карантинні обмеження в Україні / Інфографіка 24 каналу