Володимир Зеленський звернувся до українців 6 грудня 2023 року. Він привітав Збройні Сили зі святом.

Дивіться також Збитий літак терористів та важлива ініціатива для героїв: Зеленський звернувся до українців

День Незламних

Президент України вулицями Києва йшов до Стіни пам'яті тих, хто віддав життя за Україну. Він наголосив, що 6 грудня – день Сміливих та Незламних. За його словами, кожен повинен відвідати це місце та "подивитись нашим захисникам в очі та просто помовчати".

У цій тиші тоді просто подумати, усвідомити та порівняти цей ранок та той, який був 651 день тому,
– сказав президент.

Він пригадав, що було гучно та страшно, але страх програв і тепер про нас почув весь світ. Він закликав пригадати, як було важко тоді та, як не соромно тепер та пам'ятати завдяки кому це стало можливим. Він також знову повторив, що ми захищаємо своє.

Зеленський звернувся до українців: дивіться відео

Президент сказав, що сьогодні більшість з нас має можливість працювати та жити у своїх містах завдяки тому, що на цих вулицях є блокпости та укріплення, але вони, на щастя, наші.

В нас є ті, хто довів і доводить буде по-нашому. Доводить щоденно. Ті, хто б'ється за нас на передовій, в окопах, танках, літаках. У всіх родах військ та у кожній бригаді. На нашому Сході, нашому Півдні, нашій Півночі та по всій території нашої країни,
– сказав Зеленський.

Попереду Європейська площа

Президент нашої держави на своєму шляху до Стіни пам'яті символічно повідомив, що попереду Європейська площа. Він наголосив, що на ній наші прапори, а не триколори агресора. За його словами, такі миті змушують задумуватись про те, що ми вже пройшли та про те, що ще чекає нас у майбутньому.

Позаду – боротьба за тимчасово окуповані території, а попереду – їх визволення, сказав Зеленський. Він також вкотре повторив, що це наші землі, за які ми боремось та будемо боротись.

Позаду – 9 років та 651 день війни. Попереду – перемога. А як інакше? Хіба може бути альтернатива? Всі ми знаємо: ні.
– риторично запитав президент.

Він також відзначив, що попри труднощі ми продовжуємо рухатись та дійдемо до наших кордонів та до справедливості.

Президент наголосив, що це можливо тільки завдяки Збройним Силам України. Він також зазначив, що сьогодні тільки одна емоція – вдячність. Він закликав командирів берегти своїх бійців.

Зеленський закінчив своє відео за кілька хвилин до того, як дістався до Стіни пам'яті, але він сказав, що саме цю стіну не проб'є страх, зневіра чи будь-що інше.

"Слава всім нашим воїнам, слава нашим Збройним Силам!" – традиційно закінчив він.

Зеленський привітав ЗСУ зі святом: дивіться відео