Заступник начальника облуправління ДСНС Олександр Крицький заявив, що рятувальники вже обстежили всі приміщення після пожежі і людей там немає, пише "Думская".

Надії, що в будівлі залишаються ті, що вижили, немає,
– заявив Крицький.

Важливо: Список імен постраждалих у пожежі в коледжі Одеси

Начальник регіонального главку Нацполіції Олег Бех ще раніше підтвердив інформацію про пошуки 14 людей. Як зазначив Бех, декілька зниклих під час пожежі телефонували родичам і, прощаючись, говорили, що задихаються в димі.

Пошуково-рятувальні роботи тривають уже третю добу. Рятувальники працюють на місці події та намагаються відшукати тіла ймовірних загиблих.

Видання "Думская" опублікувала список людей, який розшукують.

Список зниклих у пожежі в Одесі на Троїцькій:

1. Маркіна Юлія Михайлівна, 2003 року народження, студентка;

2. Чугунникова Людмила Михайлівна, 2001 року народження, студентка. Останній раз з нею спілкувалися 3 грудня. Ймовірно перебувала в коледжі.

3. Трофимчук Кирило Ігорович, 2003 року народження, студент. Зв'язувався з матір'ю о 10:23, повідомив, що задихається від диму і попрощався з нею.

4. П'яночкіна Катерина, 2003 року народженн, студентка. Була на заняттях на 4 поверсі. О 10:12 повідомила телефоном батькові, що в коледжі пожежа і залишилася в бухгалтерії з Юлією Маркіної і двома бухгалтерами.

5. Котишевська Вероніка Дмитрівна, 1955 року народження, співробітниця бухгалтерії коледжу.

6. Перчик Ірина Василівна, співробітниця бухгалтерії. Останній раз розмовляла з чоловіком о 10:12 повідомила, що задихається від диму і попрощалася з ним.

7. Тарасова Наталія Василівна, 1959 року народження, співробітниця бухгалтерії. О 10:00 телефонувала дочці і повідомила, що перебуває в коледжі.

8. Третьякова Наталія Олексіївна, завідуюча відділенням коледжу, викладач.

9. Александров Борис Георгійович, 1958 року народження, директор Інституту морської біології. Телефонувала його секретарка Галина Іванович, яка повідомила, що в коледжі задимлення і він впав на підлогу. Просила допомоги.

10. Іванович Галина Валентинівна, 1954 року народження, співробітниця ІМБ НАН України.

11. Беженар Олена Валеріївна, 1995 року народження, лаборант. Останній раз її бачили о 9:30, коли вона їхала на роботу в коледж.

12. Коваль Марія Володимирівна. Останній раз спілкувалася з родичами о 7:00 ранку. З 14:00 телефон не в мережі.

13. Соловей Віра Дмитрівна, 1951 року народження.

пожежа одеса зникі безвісти
Зниклі безвісти після пожежі в Одесі на Троїцькій / Думская

Наразі вже відомо про щонайменше 30 постраждалих, які перебувають у лікарні.

Пожежа в Одесі на Троїцькій: що відомо

Пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу спалахнула 4 грудня близько 10:00 на 3 поверсі 6-поверхового навчального корпусу. Людей із будівлі евакуювали. Орієнтовна площа пожежі – 4 тисячі квадратних метрів. Вогонь вдалося локалізувати. За словами очевидців, рятуючись від полум'я, деякі студенти стрибали з п'ятого поверху на припарковані автомобілі.

Правоохоронці розглядають 2 ймовірні причини пожежі: навмисний підпал та аварійна робота електрообладнання.

Дивіться відео з пожежі в Одеському коледжі з висоти пташиного польоту: