Група працівниць американської компанії стверджує, що їм платили менше, ніж чоловікам, і не просували по службі. Вони закликають суд у Вашингтоні розпочати процес проти Wal-Mart, адже незаконні дії компанії мають систематичний характер і стосуються більш ніж мільйона жінок, які працювали чи працюють на Wal-Mart з 1998 року.

“Wal-Mart - велика за розмірами компанія, але це не означає, що вона може змінювати під себе закони. Ми просто хочемо, щоб Верховний суд нас вислухав і зрозумів, що це - не єдиний випадок в мережі Wal-Mart. Дискримінація присутня в кожному штаті, де працює ця компанія”, - каже головна позивачка у справі Wal-Mart Крістін Квапноскі.

В свою чергу, представники Wal-Mart спростовують усі звинувачення і стверджують, що ці жінки працювали на різних посадах в різних магазинах, і тому їхні позови не можна об'єднувати в одну справу. Своє рішення Верховний суд винесе у червні.

Зазначимо, роздрібна мережа Wal-Mart налічує 3400 магазинів, за підсумками минулого року, компанія стала найбільшою у світі за виторгом.