Свіжі, сухі і доглянуті речі – це ваша нова реальність. А в осінні свята інвестувати в комфорт максимально вигідно. Чим особливі прально-сушильні машини Haier серії I-Pro 7 – розберемо сьогодні.

Читайте також Обираємо розумний холодильник Haier: 5 ключових параметрів, на які варто звертати увагу

Відмінне видалення плям

Спеціальна функція в прально-сушильних машинах Haier утворює пару всередині барабана, чим розслабляє волокна білизни та покращує видалення стійких плям і алергенів. Щобільше, пара також робить прасування одягу набагато легшим або навіть зовсім непотрібним, залишаючи користувачам більше часу, щоб займатися улюбленими справами.

Прально-сушильна машина від Haier покращує видалення плям та алергенівПрально-сушильна машина від Haier покращує видалення плям та алергенів / Фото Haier

Новий стандарт сушіння одягу

Вбудований датчик вологості визначає, наскільки вологі речі, а тоді оптимізує тривалість процесу сушіння так, щоб делікатні тканини не пошкоджувалися.

Час сушіння можна змінювати й вручну за допомогою функції I-Time: якщо стандартна сушка триває 40 хвилин – можна встановити 30 хвилин або менше, в залежності від кількості речей. А з кнопкою Dry Level треба всього лиш вибрати одну з трьох опцій: "готовий до прасування", "готовий до шафи" чи "екстрасухий".

Необхідний режим прання та всі потрібні функції можна легко налаштувати вручнуНеобхідний режим прання та всі потрібні функції можна легко налаштувати вручну / Фото Haier

Водночас освіжити делікатні тканини допоможе програма I-Refresh. Вона здатна видалити запахи, частки пилу та алергени, м'яко обробляючи тканину водяною парою та гарячим повітрям без контакту з водою та мийним засобом. Інноваційна функція допомагає освіжити костюми, піджаки, жакети зі шкіри чи навіть штучне хутро.

Після I-Pro 7 не потрібно навіть прасувати речі! Моделі цієї серії обладнані системою запобігання утворення складок на одязі. Рівномірний розподіл речей по всій ширині барабана зменшує час сушіння і збільшує його ефективність.

Але і це ще не всі гарні новини щодо барабана. Завдяки великому об'єму можна легко завантажувати та розвантажувати машину, а також прати та сушити ще більше речей за один раз. До слова, поверхня Pillow Drum, що імітує форму крихітних подушок, захищає навіть найделікатніші тканини впродовж багатьох циклів прання та сушіння.

Економія у платіжках

I-Pro 7 використовують цифрові внутрішні ваги, аби зважити білизну й автоматично відрегулювати споживання води та тривалість циклу.

Двигун Direct Motion з прямим приводом працює тихо та безперебійно. Крім того, він надійний і споживає менше електроенергії.

А як щодо безпеки?

Пральні та прально-сушильні машини Haier мають інноваційну функцію Hygienic, сертифіковану відомим дослідним інститутом Німеччини VDE. Як зазначають виробники, її можна активувати на вибраних програмах. Неймовірно, проте Hygienic видаляє близько 99,99 відсотка шкідливих мікробів і 100 відсотків кліщів.

Вироби Haier містять чимало інноваційних функційВироби Haier містять чимало інноваційних функцій / Фото Haier

Щобільше, спеціальні функції для самоочищення гарантують, що залишки волокон з минулого прання не пошкодять речі. Система Smart Dual Spray від Haier активується в кінці кожного циклу прання й очищає барабан та дверцята. А система ABTⓇ запобігає утворенню цвілі та розмноженню бактерій у вразливих місцях, як відділення для мийних засобів та ущільнювач люка.

Haier – вибір мільйонів людей по всьому світу

Продукти Haier відзначаються високою якістю й інноваційністю на понад 200 ринках світу. Згідно з рейтингом Fortune Global 500, Haier Smart Home – одна з 500 найбільших компаній на нашій планеті й незмінний лідер на ринку побутової техніки вже 14 років поспіль.

Якщо плануєте обновку до свят, варто придивитися до серії пральних, прально-сушильних та сушильних машин Haier I-Pro 7. "Ви заслуговуєте на комфорт і безпеку без компромісів, тож обирайте найкраще", – зазначають у компанії.