Незважаючи на те, що росіяни, будучи в околицях Києва, знищили склади компанії з усією готовою продукцією та первинним пакуванням, "Фармак" вирішив не зупиняти інвестиції у свої українські підприємства.

Читайте також Як зміцнити імунітет та захиститись від хвороб взимку: дієві поради

Яким був 2022 рік для компанії "Фармак"

У 2022 році компанія інвестувала у розвиток власних виробничих потужностей у Києві та Шостці Сумської області понад 725 мільйонів гривень.

Основним інвестиційним проєктом минулого року для підприємства став запуск нової дільниці із випуску ліків у небулах. Такі лікарські препарати особливо важливі для астматиків та алергіків. Загалом, у воєнних умовах з'явилися 16 нових продуктів компанії. Станом на сьогодні у портфелі лідера ринку – понад 460 найменувань лікарських засобів.

Також у 2022 році компанія інвестувала у нові сучасні бомбосховища та систему очищення стічних вод на підприємстві. За це, до слова, "Фармак" визнали найкращим роботодавцем за версією Спілки українських підприємців, а компанія увійшла до низки рейтингів компаній з найкращими КСВ-програмами під час війни.

Благодійна робота компанії "Фармак"

Хоча втрати від знищених ворогом складів сягнули 1,5 мільярда гривень, а це більше, ніж чистий прибуток компанії у 2020 році, "Фармак" спрямував потужну фінансову підтримку на потреби армії та населення. Сума благодійної допомоги, наданої компанією у 2022 році, становить 60 мільйонів гривень. Крім того, підприємству вдалося додатково залучити 75 мільйонів гривень благодійної допомоги від своїх іноземних партнерів.

"Безумовно, 2022 рік був нелегким. Я не впевнений, що значна кількість інших країн світу витримала би таке випробування війною і змогла би утримувати економіку та функціонування бізнесів. Усвідомлення того, що на цій війні у кожного свій фронт, дуже об'єднало українців. Наш фармацевтичний фронт – випускати якісні ліки для населення та ЗСУ, надавати робочі місця та сплачувати податки. Тому працюємо, щоб наближати перемогу", – зазначає виконавчий директор компанії "Фармак" Володимир Костюк.