Із цим завданням допоможе впоратися картка іноземного банку в Україні, замовити яку тепер можна у "Кредобанку".

Переваги платіжної картки "Правильна"

Це проста, безпечна, універсальна дебетова картка, за допомогою якої можна оплачувати товари й послуги в будь-яких торговельних точках, у тому числі онлайн-замовлення. Вона може бути використана як зарплатна картка, а також для отримання соціальних виплат, пенсії та стипендії.

У разі оформлення "Правильної картки" клієнт безкоштовно одержує одразу 5 рахунків: гривневий і три валютні – у доларах США, євро, польських злотих, а також ощадний (під 6% річних).

Використовуючи карточку, можна:

 • вигідно обмінювати валюту через опцію онлайн-банкінгу за більш вигідним курсом, ніж у банківському відділенні або іншому “обміннику”;
 • розраховуватися за покупки в іноземній валюті без додаткових комісій за конвертацію.

Важливо! Власники "Правильної картки" можуть вільно розпоряджатися своїми грошима на території Польщі, у тому числі безкоштовно знімати гроші через банкомати мережі PKO Bank Polski – найбільшого банку Польщі.

Про "Кредобанк"

Унікальна банківська картка "Правильна" – пропозиція одного з найбільших в Україні банків з іноземним капіталом.

"Кредобанк" почав свою діяльність у 1990 році за назвою "Західно-Український комерційний банк".

З 2007 року стратегічним акціонером фінансової структури є найбільший польський банк РКО Bank Polski SA, який володіє 100% акцій.

"Кредобанк» (Kredobank) має у своєму розпорядженні широку мережу із 82 відділень та близько 100 банкоматів по всій Україні. Кількість роздрібних клієнтів перевищила 520 тис. осіб. "Кредобанк" входить до ТОП-20 найбільших українських банків.

10 причин оформити дебетову картку "Правильна"

Перед тим, як замовляти банківську картку, завжди потрібно вивчати умови емітента (банку, що випускає картку).

Споживачам варто звертати увагу на вартість відкриття рахунків, тарифи за обслуговування, а також комісії за перекази, поповнення і зняття грошей.

Використання картки "Правильна" дає можливість уникнути багатьох витрат, оскільки комісія за більшість популярних опцій не передбачена.

Серед переваг нової банківської картки від KredoBank:

 1. Безкоштовне відкриття рахунків. Замовляючи картку, кожен клієнт одразу одержує доступ до чотирьох поточних рахунків: UAH, USD, EUR, PLN.
 2. Обслуговування картки повністю безкоштовне, навіть якщо клієнт користується послугами лише час від часу (щомісячна абонентська плата відсутня).
 3. Під час оформлення "Правильної картки" за бажанням клієнта, крім гривневої, одразу видається одна валютна картка (валюту вибирає одержувач: USD, EUR або PLN). Якщо є необхідність, можна додатково замовити ще одну чи дві валютні картки (термін їх виготовлення – до 10 днів, вартість кожної додаткової картки – 100 грн).
 4. Поповнення і зняття грошей за карткою "Правильна" в Україні в касах "Кредобанку" і банкоматах усіх банків України без комісій до 100 000 грн на місяць (50 000 грн у будь-якому банкоматі та 50 000 грн у касі "Кредобанку"). Завдяки тому, що "Кредобанк" входить до структури польського банку PKO в Україні, можна безкоштовно знімати кошти й на території Польщі.
 5. Використовуючи валютні рахунки, можна вигідно обмінювати гроші й купувати товари за кордоном (без конвертації). Одержали зарплату і хочете перевести частину грошей у валюту? Онлайн-банкінг "Кредобанку" дає можливість міняти валюту за вигідним курсом не виходячи з дому.
 6. Власники "Правильної" картки можуть підключитися до міжнародної системи електронних платежів Google Pay чи Apple Pay і користуватися перевагами безконтактної оплати.
 7. "Правильна картка" із чипом зручна, безпечна і проста у використанні не тільки завдяки системі PayPass. Ще один її плюс – вертикальний дизайн. Тепер інтуїтивно зрозуміло, як вставляти картку в банкомат і яким боком прикладати до термінала.
 8. Щоб підвищити безпеку користування карткою, усі конфіденційні дані клієнта (CVV-код, термін дії, ім’я власника) винесені на тильний бік.
 9. У разі оформлення дебетової картки автоматично відкривається ощадний рахунок "Кишеня", за яким клієнтові нараховується 6% річних щомісяця до залишку на рахунку.
 10. Клієнтам із тримісячним "стажем" користування карткою банк встановлює персональний кредитний ліміт.

Реальні бонуси

Активні клієнти можуть одержати солідний бонус – 1000 грн за перші пів року користування "Правильною" карткою. Що для цього потрібно?

Перші 500 грн нараховуються через 3 місяці після одержання картки, другі 500 – ще через 3 місяці. Бонус можуть одержати клієнти, які щомісяця поповнюють рахунок на суму від 6000 грн і витрачають мінімум 3000 грн на місяць (оплата товарів тощо).

Як одержати картку "Правильна"?

Найбільш зручний і простий спосіб – замовити платіжну картку онлайн, оформивши заявку на сайті "Кредобанку". З вами зв’яжеться менеджер, який уточнить, картку якої міжнародної платіжної системи ви хочете – Mastercard або VISA, і коли можна забрати готові карточки в найближчому відділенні. Банк працює в будні дні з 9:00 до 18:00. Візьміть із собою паспорт та ідентифікаційний код. А якщо у вас установлений додаток "Дія" і завантажені в електронному вигляді внутрішній або закордонний паспорт, ідентифікаційний код – достатньо взяти із собою тільки смартфон.