Біля центрального входу в будівлю зібралося більше 100 представників "Правого сектора", одягнених у камуфляжну форму та маски.

Учасники акції зазначають, що Микола Герасімюк, на їх думку, працюючи за часів Віктора Януковича, фальсифікував кримінальні справи стосовно учасників мирних протестів.

Як повідомив журналістам прес-секретар в.о. генпрокурора Олега Махніцького Василь Зоря, запланований на 12.00 вівторка брифінг Махніцкого переноситься на невизначений час, оскільки зараз відбуваються переговори з протестуючими.

Як розповів журналістам глава київської облорганізації "Правого сектора" Ігор Мазур, в.о. генпрокурора Олег Махніцький та його заступники Микола Голомша та Олексій Баганець провели переговори з представниками пікетувальників.

"Очікуємо в 16.00 відповідь з тих питань, по яких ми раніше передали документи", — сказав Мазур.

Він пояснив, що 10 квітня 2014 року в Генпрокуратуру була передано звернення сотників Майдану і громадянського активу про необхідність кадрових рішень щодо прокурора Києва, його 6-і підлеглих, а також прокурорів Харківської області, міст Васильків та Вінниці, які за даними активістів, переслідували учасників Майдану.

До слова, бійці та прихильники "Правого сектора" на Рівненщині почали формування добровольчого батальйону імені Олександра Музичка (Сашка Білого).