Про це повідомляється на сайті організації.

Як йдеться у повідомленні, машина була "взята на відповідальне зберігання, яку організація використовували в екстрених випадках".

""Правий сектор" ніколи не приховував, що, маючи потребу в транспортних засобах, узяв у користування автомобіль з автопарку Януковича. Але йшлося не про ексклюзивний броньований суперкар, як про це писали деякі ЗМІ, а про міні-бус Chevrolet, що використовувався у сфері обслуговування "Межигір’я". Тепер ми повернули його державі", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим організація вимагає розпродати автопарк четвертого президента на публічному аукціоні.

"Наша позиція щодо подальшої долі автомобілів з автопарку Януковича залишається незмінною – ми вимагаємо продати їх на публічному аукціоні, який транслюватиметься в прямому ефірі телеканалів та відбуватиметься під наглядом Антикорупційного бюро України, а виручені кошти спрямувати на закупівлю озброєння, необхідного для Збройних Сил України", - наголосили у "Правому секторі".

Нагадаємо, у Рівному на похороні Олександра Музичка, більше відомого як "Сашко Білий", очевидці запевняють, що бачили елітну машину Януковича-молодшого.