Про це йдеться у заяві політради на сторінці об'єднання в соціальній мережі "ВКонтакті".

"У ці дні Україна очищується під натиском справедливого народного гніву. Однак цей тиск повинен бути виключно конструктивним. Ми будуємо нову країну, в основу розвитку якої будуть покладені національні інтереси, справедливість, високий рівень моралі. Саме тому "Правий сектор" негативно ставиться до тиску на сім'ї правоохоронців", - наголосили активісти в заяві.

"Правий сектор" переконаний, що всі винні - від тих, хто давав злочинні накази, до їх рядових виконавців. І їх треба покарати. .

"Очевидно, покарання будуть зачіпати й сім'ї злочинців у вигляді конфіскацій і грошових стягнень. Однак погрози фізичної розправи, на нашу думку, є неприпустимими. Ми - революційно оздоровлене українське суспільство - повинні продемонструвати, що піднялися на сходинку вище в моральному плані. Нехай наш справедливий гнів і бажання справедливості не перетворюються в сліпу ненависть", - зазначають в заяві.

Об'єднання також зазначає, що зараз під тиском суспільства перебувають сім'ї окремих чесних правоохоронців, і це явище має зникнути.

"Ще під час протистояння на Грушевського в січні цього року ми зазначали, що не будемо мстити сім'ям, і цього принципу ми дотримуємося й зараз", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ заявило про намір залучити самооборону Майдану і "Правий сектор" до охорони порядку в Києві.