Інцидент з побиттям стався на початку літа 2017 року. Помічник нардепа переслідував Шабуніна, ставив йому провокативні запитання стосовно уникнення ним призову. За це від антикорупціонера він отримав кілька стусанів.

Читайте також: Патрульних поліцейських у Харкові затримали за систематичні побори з водіїв

У Центрі протидії корупції цю справу називають політичним замовленням. На думку активістів, слідчі намагаються довести, що Філімоненко – представник преси. Якщо їм вдасться це зробити, то Шабуніну зможуть інкримінувати перешкоджання роботі журналіста. А за це в Україні передбачено 5 років позбавлення волі. За побиття ж звичайного громадянина правопорушник може отримати тільки 3 роки ув'язненя.

"Зважаючи на питання на допиті, очевидно, що слідчі будуть перекваліфіковувати справу назад в побиття ніби журналіста. Це буде одна з перших справ, де за цією статтею оголосять не лише про підозру, а доведуть її до суду. Цього не зробили, коли СБУшники вкладали журналістів в асфальт, за те, що ті знімали їх дорогі авто, але зроблять це цього разу. Ну окей, зустрінемось в суді", – наголосив Віталій Шабунін.