Представники саме "Хонди" другий день поспіль захопили найвищі рядки списку результатів тестових заїздів Moto GP у Катарі. Цього разу найшвидшим став час кола Кейсі Стоунера.

Австралієць підняв планку топ-результату до хвилини, 55,681 секунди. Лише на мить повільнішим виявився Дані Педроса. Іспанець розмістився на другій позиції, поступившись партнеру всього-на-всього 0,6.

На півсекунди повільнішим, аніж Стоунер був власник третього показника Бен Спіс. Американець, втім, виграв свою війну. Другий день поспіль райдер "Ямахи" перевершив напарника чинного чемпіона Хорхе Лоренсо. Прудкішими від тріумфатора попереднього сезону, до стали, ще троє мотоциклістів.

Четверта позиція опинилась у розпорядженні Марко Сімончелл з "Хонди Гресіні", п'ятий час за Андреа Довіціозо з "Репсол Хонди". Шостий Ренді де Пуньє і от лише сьомим став результат Лоренсо.

Ще обережніше акселератор тиснув найтитулованіший райдер сучасності Валентіно Россі. Італієць, який досі не до кінця оговтався від минулоріч отриманої травми став тільки тринадцятим і лідеру сесії програв 1,3 секунди.