Політик потрапив у військовий госпіталь вранці 14 липня, мовиться у його пресслужбі. Рішення про госпіталізацію прийняла команда медиків адміністрації Жаіра Болсонару для того, щоб "з'ясувати причини гикавки".

До теми Президента Бразилії знову оштрафували за недотримання карантину

"Не дивлячись на його схвильованість, з главою країни все добре, однак він повинен перебувати під постійним наглядом протягом наступних двох днів", – мовиться у повідомленні пресслужби президента Бразилії.

З чим пов'язана проблема

Окрім того, за інформацією видання, Болсонару скаржився на гикавку й раніше. За словами президента Бразилії, він почав страждати через неї після встановлення 2 зубних імплантів.

За дивним збігом обставин, 14 липня мала відбутися зустріч Жаіра Болсонару з представниками Сенату, Палати представників і Верховного суду щодо питання про виступ президента Бразилії проти електронної машини для голосування напередодні президентських виборів. У Бразилії вони заплановані на 2021 рік.

Операції президента Бразилії: коротко

  • У вересні 2018 року під час передвиборчого мітингу в місті Жуіс-ді-Фора, президенту Бразилії завдали ножового поранення в живіт. Через це він переніс 2 термінові операції.
  • Також Жаір Болсонару переніс операцію з видалення ниркового каменя.