Про це в коментарі "Радіо Свобода" розповів президент корпорації "Рошен" В’ячеслав Москалевський.

Зазначимо, напередодні повідомлялося, що "Рошен" продає свій товар компанії "Шериф" із "Придністров’я". Власник компанії "Шериф" – олігарх Віктор Гушан – вважається головним бенефіціаром існування "Придністровської молдовської республіки".

Ну так, торгуємо, звичайно (із "Шерифом", – ред.). І не тільки ми. Справа в тому, що ми торгуємо з ними як із резидентами Молдови, розумієте?,
– сказав президент корпорації "Рошен".

Читайте також: Глава Roshen розповів, чому засмутився, коли Порошенко став президентом

На зауваження про те, що Придністров’я – це сепаратистський регіон, Москалевський відповів, що це йому невідомо.

Взагалі-то, ну про те, що він сепаратистський, мені ж не відомо. Це ж вже 10 чи 20 років відбувається,
– сказав президент корпорації "Рошен".

"Насправді ми відправляємо цей товар у Молдову, а виходить, у Тирасполь. Те, що в Молдові зараз обмірковують, як існує в Молдові Придністров’я, це для мене питання, розумієте? Я ж не один такий. Це ж зараз тільки молдовани схопилися, а так ця практика існує вже років 20", – додав Москалевський.

Що таке Придністровська молдовська республіка? Самопроголошена держава на території Придністров'я, яку міжнародна спільнота визнає частиною Молдови, проте остання не має контролю над регіоном. Незалежність ПМР було проголошено 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами та молдовськими військами почався короткочасний збройний конфлікт, що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтриманих російською армією.

2007 року в ПМР було проведено референдум, на якому, за офіційними даними, 98% виборців висловилися за незалежність "республіки" і майбутню інтеграцію з Росією. Результати референдуму не було визнано на міжнародному рівні. Станом на тепер конфлікт не розв'язано, він перебуває у замороженому стані.