Джорджіо Армані став справжньою легендою fashion-індустрії. Його одягу притаманний особливий стиль, який важко сплутати з іншим. Завдяки своєму таланту й непересічному відчуттю модних тенденцій Армані завоював титул одного з найкращих дизайнерів високої моди.

Майбутній модельєр навчався в медінституті і спершу мріяв про кар'єру лікаря. Та у 23 роки Джорджіо влаштувався працювати помічником фотографа. Згодом йому довірили оформлювати вітрини у найбільшому магазині Мілана "La Rinascente".

Нова посада принесла нові знайомства. Армані зав’язав співпрацю з Ніно Черрутті, власником однієї з найбільших текстильних фабрик Італії, яка успішно займалася пошиттям чоловічого та жіночого одягу.

У статусі асистента дизайнера Джорджіо працював над колекцією для чоловіків "Хітмен". Увесь свій час він самостійно займався виробництвом: від створення викрійок до фінальної примірки.

У 1970 році Армані зважився на відкриття власної студії дизайну. У ній він створював моделі жіночого та чоловічого одягу на замовлення різних італійських компаній.

Читайте також: Джон Кеннеді – герой, символ, зірка і наймолодший президент США

Лише через чотири роки світ побачила перша чоловіча лінійка "прет-а-порте" під торговою маркою Джорджіо Армані. Особливими рисами одягу Джорджіо Армані завжди були мінімалізм, строгість і якість матеріалів. Сам модельєр назвав свій стиль "досконалістю малого".

На вершині популярності Армані опинився завдяки кінематографу. Першою його моделлю, яку побачили глядачі, став костюм персонажа Річарда Гіра у фільмі "Американський Альфонс". Пізніше Армані "одягав" героїв культових фільмів: "Недоторканні", "Темний лицар" із саги про Бетмена та "Матриці".

Також він працював над іміджем таких голлівудських акторів як Рассел Кроу, Бенісіо Дель Торо, Роберт де Ніро. А у 1999 навіть дебютував у ролі продюсера для 4-годинного документального фільму Мартіна Скорсезе "Моя поїздка в Італію".

За життя Джорджіо Армані не викурив жодної цигарки. Кутюр’є практично не вилазив зі спортзалів і займався бодібілдингом. Яскраве свідчення цьому – чудова фізична форма цього сповненого сил і енергії 80-річного чоловіка.

Зараз Джорджіо Армані входить у топ-200 найбагатших людей планети за версією журналу Forbes. Також кутюр’є удостоєний декількох міжнародних премій за внесок у розвиток світової модної індустрії. Перелік його титулів доповнюють почесний докторський ступінь Королівського коледжу мистецтв у Лондоні, звання посла доброї волі ООН з питань біженців та офіцера ордену Почесного легіону Франції.

Та головне, мабуть, досягнення – це втілення смаку та стилю, підтверджене всенародною любов’ю і визнанням.