Цю благодійницю звати Наталія. Вона живе в київському районі Оболонь і є уродженкою Львова. Про те, як саме передали гроші та куди вони пішли, Притула розповів 10 квітня.

Зауважте Безпечні території – це хребет нашої економіки, – Притула звернувся до жителів Західної України

Що купили за ці гроші

За словами відомого волонтера, жінка передала таку велику суму та сказала прикупити щось для снайперів. Проте в тих не було в цей момент особливих потреб. Тому із нею зв'язалися та спитали, чи можна за ці гроші купити щось для інших підрозділів.

Пане Сергію. Я вам коли гроші передавала, чітко ж пояснила, що мене не цікавить захист. Я хочу, щоб за ці гроші ви купили щось, що допоможе нашим солдатам убивати ворогів,
– сказала тоді пані Наталія.

Тому до цих 60 тисяч доклали ще 24 та направили хлопцям, які налагодили виробництво ударних гірокоптерів. Протягом 2021 року підрозділи аеророзвідки на Донбасі отримали 7 нових дронів. За допомогою них вдалося вбити чимало ворожих найманців.

Притула пригадав жінку, яка передала на волонтерство 60 тисяч доларів
Один зі згаданих пристроїв / Фото з фейсбуку Сергія Притули

Жінка захистила і своє місто

Напередодні 24 лютого кілька екіпажів цих розвідників повернулись до Києва. Вони там мали провести додаткові навчання та злагодження роботи.

Повномасштабне вторгнення застало їх у столиці, де вони одразу взялися до оборони. Тому частина з коптерів, які купили за гроші пані Наталії, допомогли палити бронетехніку, живу силу, штаби та склади з боєприпасами ворога вже й під столицею.

Напередодні – ЗСУ "гаряче" знищили російську техніку: дивіться відео