Пляжі за колючим дротом або височенним парканом. Цим вже нікого не здивуєш. Більшість українців змирилися з тим, що депутати та можновладці будують власні палаци на "найжирніших" ділянках – біля озер та річок. Але їм і цього замало. Поблизу самої столиці багатії на Дніпрі виступили проти дітей. І це вже стало останньою краплею для громади.

Ольжин острів посеред Дніпра. Десятки років поспіль тут відпочивають діти. Потрапити сюди завжди було справою непростою. А віднедавна – взагалі майже неможливо. Власники навколишніх маєтків наполегливо виживають звідси дитячий табір

Вони додумались перехід перекрити нам колючим проводом і набити скла,
– скаржаться організатори дитячого табору "Іскра".

Відпочивальники розповідають, що ось вже два роки хтось на цій території побудував собі маєток і перегородив заїзд в табір. Організатори табору не можуть знайти на них управи, адже мешкають там "недоторкані" – прокурори, депутати та їх родичі. І додають, що це самозахоплення.

Читайте також: Як наживаються на території водоспаду Шипіт

Батько нардепа Хомутинніка та компанія не лише захопили ласі шматки Дніпра та звели на них свої палаци, вони ще й перекрили височенним парканом дорогу, під якою знаходиться дамба. А це вже тягне на кримінальну справу.

Про те, як сильні світу цього заграбастали територію берегів Дніпра, кому і за скільки дісталися золоті гектари на узбережжі, та чому жоден з них так і не поніс відповідного покарання, а продовжує зухвало порушувати закон, дивіться у розслідуванні журналістів ЦРУ.