В ефірі "5 каналу" Євген Балицький розповів, що компроміс у вирішенні питання Тимошенко - це законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, але він має поширюватись на всіх засуджених.

Нардеп додав, що з боку опозиції на сьогодні не видно жодного бажання приймати цей документ.

"Опозиціонери своїми діями демонструють, що не хочуть, щоб Юлія Тимошенко виходила на свободу. Тому що, якби вони цього хотіли, вони б підтримали цей закон, і ми б проголосували за нього", - вважає Балицький.

Читайте також: Тиждень президента. Комісія з помилування закрила питання Тимошенко

Він пояснює, що мова про помилування Юлії Тимошенко взагалі не йде, окільки екс-прем'єр не зверталась з відповідним проханням до жодного органу влади.

Ми так багато говоримо про помилування, коли ж будемо говорити про відповідальність? Наші люди платять високу ціну за газ. Коли ми заговоримо про відповідальність наших чиновників? Давайте все-таки навчимося питати з нашого чиновника. Не важливо, "помаранчевий" він чи біло-синій. Але ми повинні чітко розуміти для себе: тільки коли ми в цій країні навчимося слідувати законам і дотримуватися їх, тоді тут буде порядок, - вважає він.

Нагадаємо, вказівку Президента напрацювати в парламенті відповідний законопроект для вирішення питання Тимошенко виконали руками позафракційних депутатів - Сергія Міщенка та Анжели Лабунської. Незадоволена опозиція в четвер зареєструвала свій варіант.