Продукція таких підприємств як це, здатна відповідати високим стандартам якості та гідно конкурувати як на внутрішньому, так і міжнародному ринках. За сорок років завод, який спеціалізувався лише на виготовленні технологічного обладнання для друкованих плат, перетворився на сучасну промислову компанію машинобудівного напрямку.

"Наше підприємство – це живий організм, який дає можливість не просто жити і існувати, а реалізовувати сміливі ідеї та досягати високих цілей. З таких як наше підприємство, з невеликих виробництв, які мають свої унікальні можливості, технічні і виробничі потужності та з наших фахівців складається майбутнє нашої країни", – зазначила голова правління ПАТ "Завод "ТЕМП" Віта Колеснікова.

Розширити виробничу базу та впровадити унікальні технології вдалося завдяки новому інвестору – "Київському експериментальному механічному заводу "Зварка". Нині, окрім гальванічного обладнання та ліній лужного травлення друкованих плат, на підприємстві налагоджено випуск трубозварювального обладнання для магістральних трубопроводів, центраторів для вирівнювання труб, зварювальних агрегатів та багато іншого.

За словами керівництва підприємства, інноваційність та висока якість продукції робить обладнання заводу "ТЕМП" привабливим далеко за межами України.