Особливий порядок перетину адміністративного кордону з Кримом у травні встановив український закон про тимчасову окупацію.

Українські туристичні фірми також фіксують відсутність попиту на Крим. Туроператори вважають: основні причини – люди хвилюються за свою безпеку під час відпочинку на півострові, а також їх не влаштовує наявність кордонів та заторів на в’їзді до Криму.

Проблемно потрапити до Криму й іноземцям. Згідно з законом про окуповані території допуск іноземців на територію Криму або заборонено, або за спецперепустками, але як його отримати – невідомо.

Тобто іноземні громадяни досі не знають, чи можна їм їхати до окупованого Криму, яку процедуру для цього треба пройти та куди звертатись.

Заступник начальника Управління прикордонного контролю Олександр Жданенко у проекті “Крим.Реалії” розповів яким чином можна перетнути кордон з окупованим Кримом.

За словами Олександра Жданенка, на кордоні з окупованим Кримом встановлені 7 пунктів пропуску. Українці можуть перетнути цей кордон за внутрішнім паспортом, для іноземців – це, як правило, закордонні паспорти.

Чи легко зараз потрапити до Криму? Дивіться далі.