Тобто будинок у Києві на вулиці Шота Руставелі. У Федерації профспілок України стверджують, посилаючись на свідоцтво на право на власність, будинок законно належить профспілкам.

"Наша позиція однозначна і публічна, як правління Укрпрофоздоровниці - тільки на захист нашого майна. Ми вважаємо, що враховуючи ті документи, які є офіційні публічні про будівництво в 1978 році нашого адміністративного будинку, ми вважаємо, ми переконані і є всі документи, що майно належало і належить, тобто є власністю приватного акціонерного товариства "Укрпрофоздоровниця", - заявив голова правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота.

"Жоден нормативний документ не визначає, що таке загальносоюзна громадська організація і не відносить до цих організацій Федерацію профспілок України. Це майно було передане Федерації профспілок України "Укрпрофздравніци", був ряд судових рішень в 97 році, в яких підтверджена законність створення "Укрпрофздравніци", - каже начальник юридичного управління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Євген Рябко.

Слухання цієї справи суд переніс на 4 листопада. Тим часом, керівництво "Укрпрофоздоровниці" запевняє - вилучення будівлі на користь Фонду держмайна може призвести до зупинки діяльності підприємства, в якому щорічно оздоровлюється більше 400 тисяч українців.