До того, як ми перейдемо до корупційних злочинів Януковича, нагадаю, що за злочини проти учасників Революції Гідності з ґратами опинилася лише одне людина. З тисяч силовиків, які знущалися з майданівців, генпрокурори Порошенка спромоглися посадити за ґрати лише одну людину. І той, до речі, не співробітник правоохоронних органів, а звичайний "тітушка".

Можливо, Ярема, Шокін, а тепер Луценко кинули всі свої сили на покарання Топ-посадовців Януковича і їм просто не вистачило сил на виконавців? Дуже б хотілося, про те – ні. З покаранням Януковича і його людей за корупційні злочини все так само погано, які й з відновленням справедливості за злочини Майдану. З корупційних справ щодо високопосадовців Януковича в суді триває розгляд лише по … двом міністрам.

Лавринович та Єжель

По вісімнадцяти інших Топ-фігурантах – провадження зупинені. В суді слухається справа лише стосовно екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича і екс-міністра оборони Михайла Єжеля. У решти високопосадовців Януковича все просто чудово. Вони мандрують світом, фотографуючись на фоні головного офісу "Інтерполу" у Франції.

Насолоджуються життям в Монако чи добудовують маєтки під Києвом. Продовжують видобувати наш з вами газ і нам же його продавати. Ведуть прибутковий бізнес в Україні та за кордоном.

Читайте також: Яку секретну інформацію "Укроборонпром" міг передати компанії-самозванцю

Окремі бідують в елітних, закритих від простих смертних, котеджних містечках в Росії. Повірте, що живуть вони там краще, ніж власники успішного бізнесу в Україні. Одним словом після перемоги Революції гідності життя у цих злодіїв склалося просто чудово. Давайте разом поаплодуємо генпрокурорам Порошенка за відновлену справедливість. Браво, Віталій Ярема, браво Віктор Шокін, ну і, звичайно, бравісімо Юрій Луценко, куди ж без вас.

До речі, хочу привітати сина Яреми з тисячами квадратних метрів НСК "Олімпійського", які фірма сина Яреми збирається у нас з вами орендувати. Також сподіваюся, що і ви, пан Шокін, разом з цивільною дружиною встигаєте дати лад усій ваші нерухомості і в Україні, і за кордоном. Привітань генпрокурору в мене назбиралося на окремий блог, чекайте його найближчим часом.

Проте головну вдячність дозвольте висловити Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку, адже саме він запропонував перелічених вище героїчних генпрокурорів на посаду. А потім, коли злочинна бездіяльність останніх ставала очевидною всій країні, Порошенко продовжував "кришувати" кожного свого генпрокурора.

Віктор Шокін

Звільнити їх вдавалося лише під безпрецедентним тиском міжнародних партнерів. Складається враження, що керівникам інших держав покарати високопосадовців Януковича важливіше, ніж власне президенту України.

Отже, Петро Порошенко, відсутність справедливого покарання за корупційні злочини високопосадовців Януковича – це не лише ваших генпрокурорів, але і ваш особистий результат. Вірю, що громадяни України гідно його оцінять вже на найближчих виборах. Повірте, Порошенко дуже боїться цієї оцінки. Разом з Луценко вони роблять все можливе, щоб уникнути відповідальності за провал цих розслідувань.

Читайте також: Про безкарних сепаратистів і новий виборчий закон

Наприклад, з останнього, ми зловили фальсифікацію вже проголосованого депутатами закону. За чинним Кримінально-процесуальним кодексом в кінці листопада, генпрокуратура мала завалити Національне антикорупційне бюро всіма справами високопосадовців Януковича.

З описаних вище успіхів ГПУ, мені видається, що все, що можна було в цих справах зіпсувати, продати, вихолостити – прокурори таки зіпсували, продали і вихолостили. А відповідальність за це хотіли звалити на Антикорупційне Бюро, яке жодну з цих справ не розслідувало. І взагалі не має до них ніякого відношення.

Спільними зусиллями багатьох людей в кодекс вдалося внести правку, яка залишає всі справи високопосадовців Януковича в Генеральній прокуратурі, яка має закінчити свою роботу і притягнути винних до відповідальності.

Або керівники цієї генеральної прокуратури мусять понести всю повноту відповідальності за злиття корупційний справ проти посадовців Януковича та сите, заможне життя останніх. Так само відповідальність має понести Петро Порошенко, який привів це керівництво Генеральної прокуратури.

Щоправда, це можливо, якщо ми – громадяни – вже на найближчих виборах не забудемо про власну гідність, на яку, схоже, три останні генпрокурори Порошенка чхати хотіли.