Цього року 9 травня, для багатьох людей – індикатор на адекватність. Себто одразу зрозуміло, хто славить Росію, "День Пабєди", а хто – виступає проти цього та кремлівського режиму. Власне, українські прикордонники вирішили потролити прихвоснів Лукашенка та разом з тим нагадати білорусам, хто ворог та проти кого слід боротися.

Дивіться також Між двох вогнів: як Україна переосмислює свою долю та роль у Другій світовій

Вранці цього дня на українсько-білоруському кордоні можна було почути гімн нашої держави. Зокрема, лунав він на таких блокпостах: Прикладники, Вичавка, Городище, Копище, Виступовичі, Переброди.

Також з'явилися символічні білборди з синьо-жовтим, біло-червоно-білим прапорами та промовистими закликами.

Разом перемогли фашизм, разом переможемо рашизм,
– написано на плакатах.

Згодом по той бік кордону також з'явився білборд. На ньому пише "Білорусь пам'ятає" і до того ж російською мовою. Очевидно, кріейтори такого "дива" є "побєдоноснями" від Лукашенка й Путіна.

Однак "дуже дивно", що вони там не написали фразу "можем повторіть".

Війна між банерами на кордоні: відео "Белсат"

Україна святкує День Європи замість "Побєди"

  • Слід наголосити, що ми як нація упродовж останніх років надзвичайно еволюціонували та відійшли від тих "свят", що нам нав'язувала Росія протягом десятиліть.
  • Власне, саме тому тепер ми разом з ЄС святкуємо 9 травня День Європи, а не так званий "День Побєди".
  • А от 8 травня – це День примирення та пам'яті усіх жертв Другої світової війни. Варто сказати, що одного із найкривавіших протистоянь не тільки в історії України, а й – усього людства.


Втрати України в Другій світовій / Картинка 24 Каналу