Уряд доопрацьовує проєкт бюджету

Наразі уряд завершує роботу над проєктом держбюджету. Про це повідомив представник Кабміну у парламенті Василь Мокан в ефірі одного з українських телеканалів, інформує 24 канал.

Важливо Борги України у 2021: скільки та як доведеться віддати

Міністр фінансів протягом дня, до та після засідання уряду, комунікує з МВФ з приводу проєкту бюджету. І до кінця цього тижня уряд планує подати його до другого читання у Раді,
– сказав Мокан.

Уряд активно веде переговори з МВФ

З Міжнародним валютним фондом узгоджують не лише пункти кошторису країни, а й питання щодо незалежності Нацбанку та низки антикорупційних законопроєктів.

"Це фактично три глобальних питання, які треба буде погодити з МВФ, запропонувати алгоритм розв'язання цих питань, запропонувати проєкти документів і ухвалити бюджет, і виходити на конструктив з приводу отримання траншу", – зауважив парламентар.

Коли можуть ухвалити бюджет-2021

Раніше песимістичні прогнози лунали від голови парламентського комітету з питань фінансів та банківської діяльності Данила Гетманцева. Він припустив, що Верховна Рада не встигне проголосувати за проєкт держбюджету-2021 не лише до 1 грудня, а й взагалі до кінця 2020 року.

Нардепка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук припускала, що, швидше за все, головним кошторисом країни парламентарі займуться всередині грудня.

Що відомо про держбюджет-2021?

Проєкт держбюджету уряд затвердив ще у вересні. 6 листопада Верховна Рада підтримала документ у першому читанні. Тепер оновлений проєкт кошторису Кабмін має знову передати Раді.

Держбюджет-2021
Головне про держбюджет-2021 / Інфографіка 24 каналу