Кошти збиралися з продажу напоїв у спеціальних горнятках, листівок, з яких можна виростити рослини, та брендованого мерчу на АЗК SOCAR, інформує 24 Канал. Також приєднатися до проєкту можна було, зробивши внесок у додатку SOCAR чи на платформі благодійного фонду "Твоя опора".

Читайте також Компанія SOCAR продовжує збір коштів на житло для дітей-сиріт

Нова домівка для родини Андрієнків

Родина Андрієнків вже переїхала у новий будинок. Вперше життя сім'ї змінилося ще у 2015 році, коли довелося евакуюватися з міста Попасна, що перебувало під обстрілами. Через пів року вони повернулися додому та змогли відремонтувати все, що було пошкоджено.

Але 24 лютого 2022 року довелося покидати рідну оселю вже вдруге. З травня 2022 року місто перебуває під повною окупацією. У якому стані зараз будинок родини – невідомо, проте за офіційними даними, місто зруйноване на 95%.

Після стількох поневірянь велика дружна сім'я нарешті оселилася у зручному будинку, в якому вистачає місця для кожного її члена.

Компанія SOCAR щиро вдячна всім небайдужим, хто доєднався до цього благодійного збору. Цей проєкт вкотре доводить, що ми, українці, завжди готові допомогти тим, хто цього потребує, та що разом ми здатні подолати будь-які перешкоди,
– зауважила Олена Осипчук, PR-директор SOCAR Ukraine.

Як розповіла українська журналістка та телеведуча Катерина Осадча, проєкт "Дім для дітей" – це відповідь на суспільний запит.

Завдяки проєкту "Дім для дітей" родина Андрієнків отримала новий будинок / Фото SOCAR

За її словами, з початком повномасштабного вторгнення дитячі будинки сімейного типу, які були вимушені евакуюватися в безпечніші райони країни, стикнулися із проблемою пошуку відповідного помешкання. Адже родину неможливо розділити й поселити у дві квартири чи два невеличких будинки – сім'я має жити разом.

Так, із щирого бажання допомогти українським діткам та їх родинам, народилася наша спільна ініціатива з SOCAR і "Твоя опора". Завдяки всім небайдужим, які просто купували запашну каву у благодійному горнятку на SOCAR, велика сім'я із майже вщент зруйнованого міста Попасна зустріне 2024-й у новому затишному домі. Щиро вдячні всім, хто долучився – це вагомий внесок у майбутнє України,
– сказала Катерина Осадча.

Валерія Татарчук, засновниця та генеральна директорка БФ "Твоя опора", також висловила вдячність кожному, хто долучився до проєкту "Дім для дітей".

"Ця активна позиція дала неймовірний результат, який вчергове доводить, наскільки українці – сильний та добрий народ. Завдяки небайдужості людей нині ще одна велика українська сім'я, яка через війну втратила все, що наживала роками, отримала власну затишну оселю, має можливість будувати плани та відчувати себе у безпеці", – зазначила вона.

Я також вдячна Катерині Осадчій та компанії SOCAR! Наше партнерство – це прекрасний приклад, як взаємодія знаменитої телеведучої й впливової громадської діячки, великого бізнесу та благодійного фонду здатна забезпечити швидкий реальний результат,
– наголосила Валерія Татарчук.

Окремо партнери висловили подяку заступнику голови Хмельницької ОВА Володимиру Юр'єву за активне сприяння та особисту залученість до процесу відбору сім'ї для участі у проєкті "Дім для дітей".