Співорганізатором проєкту "Дорога добра" є Благодійний фонд "Твоя опора", амбасадором – Маша Єфросиніна.

Зверніть увагу "Добробонуси" – проєкт WOG та Благодійного фонду Сергія Притули зі збору коштів на швидкі

Традиційним його атрибутом були фіолетові горнятка з єдинорогами, в які упродовж дії проєкту можна було замовити гарячі напої на будь-якому АЗК мережі WOG. Їхня вартість – 5 гривень. Кошти з продажу цих горняток компанія спрямовує співорганізаторам на допомогу дітям, життя й здоров'я яких через війну опинилося під загрозою.

Ми у WOG свідомі, що бізнес не може бути осторонь суспільно важливих питань. З року в рік ми реалізуємо низку соціально значимих проєктів. З початку війни кількість таких ініціатив кратно збільшилась, і ми плануємо тільки нарощувати темп. Один з таких проєктів – "Дорога добра", який має 16-річну історію. Цьогорічна мета, яку ми озвучили на старті проєкту, знайшла особливий відгук в серцях українців. Прагнення врятувати поранених діток було настільки великим, що на деяких АЗК акційні горнятка закінчилися вже в перші тижні проєкту, – підкреслив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

"Ми раді, що за період існування соціальної ініціативи "Дорога добра" вдалося зробити свій внесок у формування культури благодійності в українців, яка в часи війни проявляється у підтримці й допомозі тим, хто опинився в скруті й потребує цього найбільше. Реалізація подібних проєктів є можливою завдяки синергії бізнесу, благодійного фонду, публічних осіб з яскраво вираженою громадянською позицією та наших клієнтів. Завдяки цьому можна зробити більше добрих справ", – додав він.

Благодійний фонд "Твоя опора" і Маша Єфросиніна долучились до проєкту "Дорога добра"

"Упродовж багатьох років наш фонд є партнером благодійного проєкту мережі АЗК WOG "Дорога добра". За цей час ми змогли допомогти багатьом діткам. Сьогодні ж це питання набуло особливої гостроти. Понад 2,5 мільйона гривень, які зібрали клієнти WOG, ми спрямуємо на закупівлю дефібрилятора й системи обігріву пацієнта для дитячої лікарні в Дніпропетровській області, яка спеціалізується на проведенні термінових та найбільш складних операцій. А також закупимо наркозний апарат в операційну для дитячої лікарні у Львові, лікарі якої ледь не щодня оперують дітей, що постраждали внаслідок бойових дій", – наголосила засновниця благодійного фонду "Твоя опора" Валерія Татарчук.

Я вчетверте доєдналася до проєкту "Дорога добра" як амбасадор та одна зі співорганізаторів. Для мене важливо, що бізнес та суспільство системно об'єднують зусилля навколо благодійності. А цьогорічні результати акції є свідченням великого прагнення та готовності українців підтримувати й допомагати тим, хто цього потребує. Саме це робить нас унікальними, народом, чия сила в єдності. Завдяки єдності, яку українці проявили, долучаючись до проєкту "Дорога добра", ми змогли в найкоротші строки зібрати потрібну суму та зможемо допомогти багатьом діточкам, які пережили жахіття війни, – підкреслила співорганізатор та амбасадор проєкту "Дорога добра" Маша Єфросиніна.

За 16 років в рамках благодійного проєкту "Дорога добра" зібрали понад 25,5 мільйона гривень. Це дозволило закупити сучасне дороговартісне обладнання для медичних закладів по всій країні, тим самим врятувавши життя тисяч дітей.