Навіть коли господарі повернули паритет, ПСВ не знадобилося багато часу, аби знову вийти вперед. Стараннями Джуджака рахунок став 1:2 вже на 33-й хвилині. Це, втім, стало останнім успіхом гостей, а от футболісти “Бреди”, схоже, дочекалися свого зіркового часу.

Ще до перерви Амоа встановив статус кво, а заледве команди встигли повернутися на поле після відпочинку, як Бусабун зробив лідерами поєдинку господарів. Надія здобути бодай очко у ПСВ з’явилася за 15 хвилин до фінального свистка.

Арбітр вилучив з поля півзахисника “Бреди” Лейкса. Скористатися більшістю гостям, утім, не вдалося, натомість “жовта армія” ще раз знайшла своє щастя у контратаці - Амоа оформив дубль. 4:2 і “Ейндховен” уже сьогодні може втратити лідерство, вразі якщо “Твенте” зможе здобути 3 очки у матчі проти НЕКа.