Технологія керування голосом, яка вже працює на останніх смартфонах iPhone 4S може в майбутньому застосовуватись і на планшетах iPad, комп’ютерах Mac і телевізорі, який компанія розробляє з 2007 року.

Розробка концепції інтерфейсу програмного забезпечення тривала аж до останнього моменту. Про це йдеться у біографії Стіва Джобса.

Він буде синхронізуватися з іншими пристроями через iCloud. Жодних складних пультів для DVD-плеєрів та кабельних каналів. У нього буде найбільш простий і логічний інтерфейс з можливих. Мені нарешті вдалося придумати його,
— Стів Джобс

Спочатку передбачалося використання бездротової клавіатури і смартфонів або планшетів у якості пульта. Але найкращим і найбільш перспективним рішенням став асистент Siri, який зараз проходить обкатку на iPhone 4S.

Siri — персональний помічник, розроблений під мобільну операційну систему iOS. Цей додаток використовує обробку природної мови, щоб відповідати на питання і давати рекомендації. Siri була придбана Apple Inc. 28 квітня 2010. Ще до того як Apple купила Siri, було відомо, що їх програмне забезпечення буде доступним для телефонів BlackBerry і телефонів на базі Android, але все скасували після покупки.

Siri пристосовується до кожного користувача індивідуально, вивчаючи його переваги протягом довгого часу. Наприклад, замовлення вечері чи виклик таксі.

Siri інтегрували у iPhone 4S, як бета-версію.