Таку думку висловив ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в ефірі національного телемарафону, повідомляє 24 канал. Він також додав, що зараз увесь світ захоплюється незламністю України, надихаючись нашим опором.

До теми Путін погрожує ядерною зброєю кожен раз, коли ЗСУ перемагають окупантів, – політолог

"Цей місяць Україна була справді незламною. А от Росія почала сипатися. Хтось не з'являється на телебаченні, хтось вже думає, щоб піти зі своїх посад", – додав Клімкін.

Путін стає лише небезпечнішим

Водночас він наголосив, що недооцінювати російського диктатора – не варто.

Путіна, який усе більше розуміє, що загнаний у глухий кут, не потрібно недооцінювати. Він стає більш небезпечним і вже починає думати про застосування зброї масового знищення. Це може бути хімічна зброя... Але може бути й пряма загроза тактичної ядерної зброї. Як до нас, так і до країн НАТО,
– пояснив Павло Клімкін.

Якими б божевільними не здавалися такі дії Путіна, після повномасштабного вторгнення в Україну, у яке, до слова, теж мало хто вірив, краще бути напоготові. Це розуміють і в НАТО, адже з Кремля вже почали лунати погрози на адресу Польщі та країн Балтії.

"Альянс буде надавати нам спеціальну допомогу, зокрема постачатиме обладнання, яке допоможе Україні захиститися від застосування зброї масового знищення. Передусім мається на увазі хімічну та біологічну загрози", – підсумував ексміністр.

Дивіться також – Путін хоче, щоб йому платили за газ рублями: відео