70-я Генасамблея ООН відкриється 15 вересня і завершиться 6 жовтня. Путін виступав на Генасамблеї в 2000, 2003 і 2005 роках. В останні роки делегацію очолював Лавров.

Раніше Лавров також повідомляв, щоПутін планує взяти участь у Генасамблеї ООН у вересні. В ООН очікують, що Путін двічі виступить з трибуни ООН. За словами Ушакова, візит російського президента "буде достатньо коротким". Виступ російського президента очікується 27 вересня.

Також до складу делегації увійдуть голова комітету Ради федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов, міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, голова комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков, помічник президента Юрій Ушаков, заступник міністра закордонних справ Геннадій Гатілов і надзвичайний і повноважний посол Росії в США Сергій Кисляк.

При цьому варто зауважити, що Пушков входить до списку санкцій США.

Довідка: За усталеною традицією, перші 28 вересня з трибуни Генеральної Асамблеї виступлять президенти Бразилії та США. Перед початком загальних дебатів Генеральний секретар ООН представить державам-членам ООН свою щорічну доповідь про роботу Організації. Згідно з попереднім списком виступаючих, в першій половині першого дня загальних дебатів перед делегатами виступлять також глави держав Польщі, Китаю, Йорданії, Російської Федерації, Республіки Корея, Ірану, Франції, Катару, Нідерландів, Казахстану, Мексики, Португалії та Мозамбіку. Зокрема, президенти Росії, Таджикистану, Казахстану, Білорусії та України виступлять 27 вересня.