У цьому переконаний російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський, який прокоментував виданню gordonua.com вимогу Москви від США негайно звільнити небо Сирії.

Путін не задоволений результатами своєї поїздки — угода щодо України не відбулася, а Обама зайняв досить жорстку позицію. А сьогоднішнє термінове оголошення війни в Сирії показує, що Путін в роздратуванні йде на загострення з американцями, що нічого доброго йому не принесе,
— прогнозує експерт.

За словами Піонтковського, раніше Путін сам говорив американцям, що "Ісламську державу" неможливо перемогти лише авіацією.

Він влазить у Сирію з єдиним завданням — захищати Асада (президента Сирії Башара Асада — "24") та притримати його на посаді,
— вважає політолог.

Співрозмовник додав, що не вірить у глобальний військовий конфлікт.

"США можуть в будь-який момент заморозити рахунки всієї вищої політичної еліти Росії, та й всі активи. Я не розумію, чому Путін лізе поперд батька в пекло і згадую слова вбитого ним Бориса Нємцова, які він сказав за день до своєї смерті українським ЗМІ: "Путін просто йо*нувся". Це і в мене єдине пояснення", — підсумував Піонтковський.

Читайте також: "Ісламська держава" оголосила Росію своїм ворогом, — Путін

Нагадаємо, користувачі соціальних мереж різко відреагували на рішення Ради Федерації Росії щодо введення російських військ до Сирії.