Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За інформацією відомства, не всі суб’єкти декларування повідомляють про суттєві зміни у майновому стані.

"Про чотирьох з порушників повідомлялось раніше. Крім того, ще 5 народних депутатів України та одна службова особа Державної пенітенціарної служби України, які після 1 вересня 2016 року придбали майно або отримали дохід від його відчуження, у десятиденний строк не повідомили про це НАБУ", – йдеться у повідомленні.

У ГПУ зазначили, що один з нардепів не повідомив про елітне авто Mercedes-Benz S 500 за понад 1,6 мільйона гривень, яке, за словами депутата, він отримав у спадщину. Також політик не вказав двох земельних ділянок, житлового будинку та купівлю нежитлового будинку площею 411,4 квадратних метри.

Інший депутат не повідомив НАБУ про придбання транспортного засобу Mercedes-Benz GLS 350 за 2,5 мільйони гривень. Ще три народні депутати не подали електронні повідомлення про отримання доходу від продажу автомобілів марок Volkswagen Passat CС за 520 тисяч гривень, Range Rover за 600 тисяч гривень, Range Rover Autobiography за 140 тисяч гривень,
– додали у ГПУ.

Читайте також: ГПУ підозрює високопосадовця у привласненні тисяч гектарів української землі

У Генпрокуратурі додали, що порушники понесуть адміністративну відповідальність, яка передбачає застосування штрафу у розмірі від 1,7 тисяч до 3,4 тисяч гривень.