Росія і Китай утрималися, так само як і Німеччина, Індія та Бразилія. У документі йдеться про заборону польотів лівійської авіації, а також міститься вимога про негайне припинення вогню між ворогуючими силами. Особливість резолюції - право для міжнародної спільноти застосувати всі необхідні заходи для захисту мирного населення Лівії.

Однак, світовим державам заборонено здійснювати військову інтервенцію на лівійську територію. Насамкінець, резолюція пропонує заморозити всі закордонні рахунки лівійського центробанку та національної нафтової корпорації.

"Раніше ми закликали світ, що не можна дозволяти Каддафі так брутально поводитися зі своїм народом. І ця резолюція нарешті це підтвердила. Вона стала кульмінацією величезного об’єму роботи, яку зробили Велика Британія, Франція, Ліван та США. Головна перевага цієї резолюції - запровадження вільної від польотів зони над Лівією та здійснення всіх необхідних заходів для захисту мирного населення, яке значно постраждало від атак урядових військ", - каже міністр закордонних справ Великої Британії Вільям Хейг.

В самій Лівії на новину про запровадження вільної від польотів зони відреагували по-різному. Повстанці надзвичайно зраділи і вийшли з прапорами на вулиці. А от у Тріполі ще за кілька годин перед голосуванням заявили, що будь-яке втручання у внутрішні справи країни дорого обійдеться інтервентам. Зокрема, влада пообіцяла збивати літаки цивільної авіації, які наблизяться до Лівії. Те саме у Тріполі пообіцяли зробити і з кораблями.