Лише одиниці знають, що це - одне з найдавніших міст України. Науковці стверджують - територія сучасного Радомишля була заселена ще 30-35 тисяч років тому.

А от залишки ранньослов'янського поселення археологи датують VI-VII століттями. Перші відомі письмові згадки про Радомишль зустрічаються в Іпатіївському літописі 1150-го р.

Перша назва поселення - Мичеськ. Старовинна назва походить від річки Мика, що тут протікає. З XVI століття Мическ згадується як Радомисль, а з 1946 року місто отримує свою сучасну назву - Радомишль.

Географічно місто розташоване на території Київського Полісся. Через Радомишль протікає найбільша річка в Житомирській області - Тетерів, права притока Дніпра.

Відвідати рекомендуємо музей ікон та Радомисльський замок. До речі, саме історичний комплекс "Замок Радомисль" Рада з питань туризму і курортів цьогоріч назвала відкриттям року.

Для візиту до парку готуйте 20 грн, до музею - 40 грн Для дітей діють знижки.

Від Києва до Радомишля - 110 км, з Донецька - 830, з Одеси - понад півтисячі кілометрів. Зі Львова - 470. Дорога Київ-Житомир нова, тож відстань подолаєте приблизно за годину.

На дорогу з Києва та назад повнопривідний і потужний Subaru Forester витратив близько 20 літрів бензину Pulls від АЗК ОККО.

Відпочити та поновити сили можна в кафе, що розташовані у місті або ж в одному з ресторанів на Житомирській трасі. Середній чек на людину - від 50 до 70 грн. В меню - українська кухня.

З вибором готелю проблем також немає - двомісний номер коштує 280 грн за добу.

Мандруйте рідною країною разом з ОККО та Subaru Ukraine. І відкривайте для себе унікальні куточки України.